Jak dbac o wyglad niskim kosztem

Jak dbac o wyglad niskim kosztem Nie tylko mają jedne z najlepszych wyglądał-po samochody, ale mają ogromne ilości wiedzy na temat kupna i działa wybraną classic. Często mają one tanie systemy ubezpieczeń i części też.

Dostać kurtkę! Nie bardzo – kupić kilka książek na wybranym klasycznym, czytać czasopisma i stać się otwór klasyczny samochód. Badania nad Internetem i odwiedzić Pokazuje Classic Car porozmawiać z właścicielami. Nigdy nie wiemy zbyt wiele.

Wybierz zakres dostępnych przykładów … i nie pozwól gotówka wypalić dziurę w kieszeni. Istnieją tysiące samochodów na sprzedaż codziennie, więc uzbroić się w cierpliwość, jeśli nie jest tam do dziś, to będzie wkrótce.

Sprawdź lokalizację kupowane – czy jesteś przygotowany do podróży do wglądu, a następnie odebrać samochód, jeśli wygrasz aukcję. Czy trzeba wziąć pod uwagę koszt posiadania nowy duma i radość zbierane przez usługi transportu samochodowego lub można wynająć przyczepę i zebrać go samodzielnie?

Jak dbac o wyglad niskim kosztem

Zapoznaj się ze sprzedawcą. Przeczytaj wszystkie komentarze z ostatnich trzech miesięcy, negatywne informacje zwrotne powinny dzwonić dzwonki alarmowe Zadzwoń nim / nią i dowiedzieć się o sprzedawcy. Dlaczego jest on sprzedawany itp Rzeczy takie jak „Dlaczego sprzedaży samochodu?”, „Czy to się ze wszystkimi częściami zamiennymi?”, „Jak długo trzeba było go?”, „Czy istnieje rot?”, „Czy mieć jakąkolwiek historię? ” MOT na wpływy itp mogą być pomocne dla odbudowy. Jeśli znasz jakieś specyfiki o samochodzie jesteś pytając o czym zadać jakiekolwiek pytanie czujesz potrzebę odpowiedzi na. To może zaoszczędzić dużo czasu z dala dysk i czy masz niezbędne informacje przed wyjazdem.

Jeżeli pojazd ma mniej niż 3 miesiące MOT zapytać sprzedawcę, czy byliby skłonni wysłać samochód na świeżym MOT – skorygować awaria MOT może być kosztowne.

W przypadku samochodu są sprzedawane jako niepowodzenie MOT, zapytać sprzedawcę, aby określić listę usterek, a następnie dać pobliskim garażu pierścień i poprosić ich, aby dać cytat za pracę, która musi być przeprowadzona.
projektowanie logo
– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *