Jak dbac paznokcie

Jak dbac paznokcie

Nie należy oczekiwać, aby przejść do zbierania samochód i po obejrzeniu go, aby móc targować się o cenę lub odejść. Kupujący strzeżcie się, a jeśli w ogóle możliwe zawsze zobaczyć samochód osobiście przed złożeniem stawki. Jeśli nie czujesz się pewnie w stanie ocenić jako stan swojego potencjalnego zakupu zabrać ze sobą kogoś, kto ma umiejętności, aby dać Ci szczerą opinię na temat stanu pojazdu. Można również rozważyć przy użyciu AA lub RAC, który zarówno zapewnienie profesjonalnej inspekcji wstępnej zakupu – jeżeli sprzedawca wydaje niechętnie pozwalają ten spacer inspekcji precz!

Przedstawiamy samochód przed licytować

Jeśli zdecydowaliśmy się pójść i zobaczyć samochód, a następnie umówić się na oglądanie i jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zrobić to niech sprzedawca wiem, to tylko uprzejmy, aby nie tracić czasu, tak samo jak nie chcesz ich marnować swój czas ,

Rzeczy brać: jack, może jakiś podpórek dla bezpieczeństwa, latarki, rękawice, a przynajmniej, listę punktów, które chcesz oglądać.

Gdy pojawi się tam wziąć szybki rozejrzeć. Czy samochód przebywały na zewnątrz lub został on garażowany, może to dać dobrą wskazówkę warunku można oczekiwać od ciała i lub podwozia. Czy istnieją inne gnicie kadłuby prostu leżące wokół, może sprzedawca po prostu kupuje byle śmieci mogą znaleźć i wypróbować go na sprzedaż, nie wiele szans na samochodzie masz przyjść, aby zobaczyć Miał usługę w każdej chwili w ostatnim czasie.

Wybierz się na spacer wokół samochodu i szukać oznak Tell Tale of ugięcia, które mogłyby wskazywać na problemy zawieszenia czy może problemów podwozia. Czy drzwi i paneli linii poprawnie, kolejne wskazanie problemów podwozia czy może samochód miał guza na jakiś czas. Czy to w ogóle jeden samochód czy był to po dwóch? Wszelkie naprawy? Zostały one zakończone dobrze lub naprawy zostały bodged? Czy opony pasuje? Jakie warunki są one? Sprawdź zgnilizny w organizmie lub włókna szklanego samochodów / paneli, szukać pęknięć stresu.
http://budmax.co.pl/
– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *