Reklama a skutecznosc kosmetykow

Reklama a skutecznosc kosmetykow

Agencje reklamowe umieścić reklamy w gazetach, kiedy potrzebują stary samochód lub ciężarówkę pobierającej reklamie telewizyjnej. Miej oczy szeroko otwarte, ponieważ duża szansa, mogą pochodzić z tego kierunku.

Jeśli masz dobry zestaw zdjęć swojego małego klejnotu jesteś o krok bliżej do sławy i fortuny. No, może nie majątek, ale sława jest możliwe …

Firma produkcyjna filmowy może potrzebować klasyczne pojazdy takie jak twoje. Mogą potrzebować swój samochód, aby spędzić, powiedzmy, trzy dni w Hollywood a tydzień na miejscu w Nowym Jorku. Mieli dokonać uzgodnień mieć pojazd przetransportować do obu tych miejscach, a może być nawet w stanie zapłacić za swoje wydatki, aby przejść dalej. Można by zobaczyć, jak film jest zrobiony i można nawet skończyć spotkanie kilka znanych gwiazd filmowych tylko dlatego, że jesteś właścicielem zabytkowe ciężarówki.

Producentem filmu lub reklamy telewizyjnej może być patrząc na pięknie odrestaurowanym starym samochodem, który wygląda jakby wyszedł z salonu kilka dni temu. Ale dyrektorzy chcą, aby ich filmy wyglądać prawdziwe. Dlatego mogą one potrzebować regularnego klasyczny pojazd, taki, który pokazuje, że został użyty. A może nawet trzeba prawdziwy wrak, wiadro rdzy tak powiem. Szanse są prawdziwe bez względu na to, w jakim stanie jest twoja ciężarówka. Nie wstydź się tego. Śmiało i spróbować.

A jak to coś działa? Najpierw trzeba znaleźć agenta, firmę, która ma kontakty i wie gdzie się udać ze zdjęciami ciężarówek. Uzyskaj notowana na swoich baz danych i być cierpliwym. Można dostać wezwanie następnego dnia rano, ale może też trwać kilka lat.

Oto kilka propozycji witryn można odwiedzić, aby dowiedzieć się więcej na ten temat

MovieVehicles.com

OldCarLocator.com

Cornwell Sheridan Motor Cars

TVParty.com

Classic-Chassis.com

Jeśli jesteś naprawdę zaangażowana w ideę posiadania pojazdu na filmie lub reklamie telewizyjnej można zrobić to, co aktorzy robić.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *