Jak dbac o wlosy przetluszczajace sie

Jak dbac o wlosy przetluszczajace sie Sprawdź obszary, które są najbardziej podatne na gnicie tj. łuki, parapety, drzwi, bagażnika i maski. Istnieje wiele różnych typów paneli, które mogą być wykorzystane do przeprowadzenia napraw samochodu i dlatego jakość naprawy może być różna.

Sprawdź, czy wewnątrz samochodu. Okna , przednia i tylna szyba, czy któryś z nich wycieka? Czy podsufitka uszkodzone lub zabrudzone? Podnieść dywany, gdzie można sprawdzić, czy nie wody i wszelkich zgnilizny, a może nawet dziury w podłodze? Sprawdź płycie podłogowej i stawów, nie zapomnij wewnątrz buta, podłogi i wolnym obszarze koła. Jeśli jesteś zadowolony do tej pory z ciałem itp spróbować silnika (trzeba było sprawdzić dookoła komora silnika prawda?). Czy silnik zaczyna się od przeziębienia? Jeżeli silnik jest już ciepły chyba sprzedawca próbuje coś ukryć, może problemy rozruchu na zimno, może miał uzyskać szybki start lub holowania wystarczy, aby to idzie? Słuchaj za ewentualne uderzenia, poszukaj dymu. Jeśli widzisz niebieski dym przy starcie, który szybko usuwa może to oznaczać, że zawory są zmęczone i olej wycieka do komór spalania. Jeśli dym nie czyści, które mogłyby wskazywać na bardzo zmęczoną silnik, coś, co będzie musiał zostać dodany do budżetu, nie tylko do badań, ale za naprawę.

Kłęby pary na starcie może wskazywać dmuchane uszczelki głowicy lub nawet popękaną głowicę cylindrów. Wyjąć korek chłodnicy i szukać „goo”. Jest to krzyż skażenie i dobry gratisów problemów głowicy. Czarny dym, prawdopodobnie tylko ponad bogata mieszanka, ale może równie dobrze być noszone gaźnik.

Pukanie. Również może być z wielu względów, światło dotykając górnej części silnika, może być zużyty wałek rozrządu lub małą końcówkę na jej drodze. Pukanie od spodu może być duży Łożysko oddychaniu jego ostatnim. Kosztowny remont. Hałas dudnienie może być łożysko główne wału korbowego na swojej drodze, kolejna kosztowna naprawa.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *