Odpowiednia pielegnacja skory alergicznej

Odpowiednia pielegnacja skory alergicznej

Północne Dziewczynki mogą mnie znokautować, ale umieścić mnie na zachodzie i na południu, więc mogę rejs dookoła cały rok z góry na dół! Nie ma nic lepszego niż kabriolet! Klasyczny, Muscle Car, samochód sportowy lub Luksusowy samochód – to wszystko działa !!!

Jeżdżąc ze wiatr wieje w twarz, we włosach, na wolnym powietrzu, co za wspaniałe uczucie!https://wyroby-kute.pl/15-elementy-kute Zabiera mnie z powrotem do moich młodszych dniach lotu w dół do Santa Cruz, desek z tyłu, patrząc chłodnym i gotowy do działania (w naszych własnych umysłach tak!). Częściowych Pontiacs, kocham GTO i Firebird Przekształca najlepszy. Mimo, umieścić rag top na Chevy, czy to Vette, Camaro, Chevelle, klasyczny Impala czy Monte Carlo, i to działa dobre! I oczywiście, nie możemy zapomnieć o klasycznych 55-57 T-Birds! Przypuszczam, że musimy to starsze klasycznych roadsterów, których wiele przyszło z góry NO, były po prostu otwarte!

Widziałem kilka śliskie nowe kabriolety się ostatnio, jak Volkswagen Eos. Widziałeś jeden? To co nazywają cabrio hardtop, gdzie hard top idzie w dół do bagażnika. Jest to bardzo szybkie w tym również przy wszystkich około 25 sekund. EOS jest również wyposażony w szyberdach dla tych dni, kiedy nie trzeba cały górny otwarty. Całkiem słodki! Przypomina mi Ford Fairlane Skyliners, które były dostępne dopiero od roku 1957 przez 1959. Klasyczny Bestia z samochodu, a także dość powolna korby w dół, ale wtedy – był to 50-tych !!! Górna, raz w dół, wziął cały tułów, ze wszystkimi mechaniki dla niego. Ale to wciąż wyglądała cool, i trzeba było najlepsze z obu światów – hard top i bez góry !!

Zakupy wokół aftermarket auto sklepach internetowych, miło zobaczyć można teraz uzyskać dobrą jakość zamienny szczyt zamienny dla niemal każdego starszego przeliczyć. Nie wydaje się, że dawno temu, że najlepiej można zrobić, był brudny, jeden rozmiar pasuje wszystko uległy że najprawdopodobniej tylko przyszedł w brzydkim kolorze białym lub kremowym kolorze lub czerni. W zależności od koloru samochodu, prawdopodobnie wyglądał źle. I to prawdopodobnie wyciekły, i nigdy złożona warto prześmieszny. Okna w ’em zawsze były fajne. Dodatkowe punkty, jeśli można rzeczywiście zobaczyć z niego, były koszmarem podczas składania się na szczyt, i popękane łatwo.

Tak więc, bez względu na wybór samochodu jest, jeśli można dostać z rag top, na wszelkie sposoby idź do niego! Nawet jeśli mieszkasz w Midwest i muszą siedzieć w nim w garażu 6 miesięcy z roku !! Niech żyje lato!

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *