Jak dbac o odpowiedni poziom wody

Jak dbac o odpowiedni poziom wody

Sprawdź różne płyny hydrauliczne i poziom wody. Sprawdzić wszelkie plamy wokół komory oraz w silniku. Czy zapach chłodnicy anty-freeze? Czy istnieje jakiś olej leżące wokół? Nie jest to dobry znak. Utrzymuj silnik działa na chwilę, pewne problemy nie pojawi się, dopóki silnik jest ciepły. Jeśli samochód jest unieruchomiony zabrać go na przejażdżkę. Jak to „czuć” na drodze, to „pull” w prawo lub w lewo? Czy sprzęgło „gąbczasta” lub firma? Czy hamowania wyrzucić wóz do nadjeżdżających pojazdów? (EEK!) Poruszać kierownicą, żadnych clunks? Kiedy robi potrzebie przyspieszenia samochodu w konkretnym kierunku?

OK, do tej pory tak dobrze. Teraz, samochód może być 20 lub 30 lat, więc nie będzie miał wszystkie oryginalne części. Szczęki hamulcowe, sprzęgła, świece zapłonowe, punkty itp .. jeśli są oryginalne części, nie są one będą bardzo dobrze pracuje teraz! Ale poważnie, jeśli patrząc na starszego samochodu, nie wywiera żadnego z oryginalnych płyt? Wnętrze jest oryginalne? Punkty te mogą stanowić wartość dodaną do samochodu, ale sprzedający mogą próbować przejść się części, które zostały wykonane w ubiegłym roku w Chinach jako „części oryginalne”.

Sprawdź papierkowej roboty. Czy posiada wszystkie wymagane formalności z nim? Sprawdź dziennik, bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia, a nie być fobbed razem z „My po prostu przeniósł się dom i nie można go znaleźć w tej chwili, będę dodawać je do Ciebie ..”. Nigdy nie kupuj samochodu bez dziennika, chyba że wiesz co robisz. Celowe jest także mieć wszystkie stare certyfikaty MOT i wszelkie wpływy są również dobre.

Wartościowanie klasycznych samochodów.

Ile płacą? Dobrze, rzeczywista wartość klasyczny samochód będzie się znacznie różnić. To zależy od stanu, marka, model, rok i oczywiście, co to jest dla ciebie warte? Podobnie jak wiele można byłoby zapłacić mieć to szczególny wóz siedzi na dysku w domu?

projektowanie logo
– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *